Masz pytania? zadzwoń: 533 176 005 | napisz: kontakt@dcmarket.pl

Kim jesteśmy?

Design & Craft Market / Kim jesteśmy?

Targi Design&Craft Market tworzą 3 kobiety

Marta Buczkowska

Kupiec. Z wieloletnim doświadczeniem w branżach mody, wzornictwa oraz produktów dziecięcych. Wykształcenie kierunkowe zdobyła kończąc studia magisterskie na poznańskim UAM na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz specjalistyczne studia podyplomowe „Merchandising and Buying” i „Visual Merchandising” na legendarnym London College of Fashion.

Kilka lat spędziła w Londynie, gdzie w roli kupca pracowała nad rozwojem produktów m.in. dla Green Baby oraz The Disney Store. W Polsce kierowała działami zakupów w Allegro oraz Limango, gdzie oprócz regularnej pracy kupieckiej nad produktem i analityką, poznała mechanizmy rządzące  e-commerce, co obecnie kontynuuje w pracy nad poznańskim start-upem sellektor.com.

Zawodowo pasjonuje ją innowacyjna produkcja. Aktywnie działa na rzecz rozwoju młodych, niszowych marek i marzy jej się aby jakość Polskich twórców była doceniana oraz dostępna na rynkach w Polsce i zagranicą. Jako zapalona obrończyni naszej planety, przyszłość wieści w nurcie zrównoważonego rozwoju i produkcji oraz świadomej konsumpcji.

The selector.

Ola Kazimierska

Zafascynowana branżą internetową i nowymi technologiami managerka z ponad 15-letnim doświadczeniem zawodowym (Grupa Allegro, Poznański Park Naukowo-Technologiczny, Nestle). Współzałożycielka i CEO platformy sellektor.com – platformy agregującej najciekawsze sklepy i marki z całego świata, ułatwiająca użytkownikom internetu zakupy on-line. Odpowiadała m.in. za strategię i rozwój produktu, relacje z partnerami biznesowymi i budowanie zespołu. Zespół z którym pracuje jest jej zdaniem kluczowy w osiąganiu celu, dlatego stara się tworzyć turkusowe organizacje. Uwielbia optymalizować i projektować procesy.

Zawodowo pasjonuje ją e-commerce i digital visual merchandising oraz przedsiębiorczość w szerokim tego słowa znaczeniu. Uwielbia działać.

The GEEK.

Marta Szaban

Manager marketingu z wykształceniem kierunkowym oraz wieloletnim doświadczeniem przy pracy koncepcyjnej i egzekucyjnej nad projektami reklamowymi dla renomowanych marek krajowych i zagranicznych takich jak  Nivea Baby, Apart, Lidl, Grolsh, BZW BK w jednej z największych agencji reklamowych w Polsce (GPD Agency). Doświadczenie w zakresie marketingu digital zdobywała realizując kampanie dla międzynarodowej gamingowej platformy e-commerce kinguin.net oraz start-upu agregującego oferty sklepów sellektor.com.

Zawodowo pasjonuję się tworzeniem strategii marketingowych 360 st., marketingiem platform e-commerce, koordynacją produkcji kontentu reklamowego foto/video, szczególnie takiego, który angażuje więcej niż dwa zmysły jednocześnie…

She loves marketing. 😉