Masz pytania? zadzwoń: 533 176 005 | napisz: kontakt@dcmarket.pl

TARGI DESIGNU I RZEMIOSŁA

DESIGN&CRAFT MARKET

W STARYM BROWARZE – CENTRUM BIZNESU I SZTUKI

Targi Design&Craft Market to inicjatywa, która ma na celu prezentację w ramach jednego kilkudniowego wydarzenia wyrobów głównie młodych polskich artystów wytwarzających produkty charakteryzujące się oryginalnym wzornictwem, unikalnością oraz wysoką jakością. Wierzymy w potencjał niszowych marek i pragniemy tworzyć dla nich przestrzeń, w której spotykają się razem z potencjalnym nabywcą i mają możliwość opowiedzieć historię swojej marki, porozmawiać o swoich wyrobach, ostatecznie sprzedawać swoje prace i lojalizować klientów ze swoją marką.

Design&Craft Market to równocześnie wielka gratka dla wszystkich miłośników pięknych, nietuzinkowych przedmiotów: designerskich mebli, akcesoriów wyposażenia wnętrz, oświetlenia, dekoracji, ceramiki, ilustracji itp.

Rangę pierwszego wydarzenia organizowanego w 2018 podkreślił Honorowy Patronat Prezydenta Miasta Poznania. Mecenat prezydenta Jacka Jaśkowiaka to wielkie wyróżnienie i podkreślenie, jak bardzo nasze miasto stawia na promocję designu i rzemiosła. Poznań umie docenić najwyższą jakość, a Poznaniacy zasługują na najlepsze.

Targi Design&Craft Market to również cykl inspirujących kreatywnych warsztatów dostępnych dla każdego odwiedzającego (w tym również dedykowanych dzieciom) z zakresu tworzenia pięknych dekoracji świątecznych i renowacji unikatowych mebli.

Relacja z 1. edycji targów, które odbyły się 24-25 listopada 2018

LOKALIZACJA