Masz pytania? zadzwoń: 533 176 005 | napisz: kontakt@dcmarket.pl

Blog

SYNTEZA

Synteza jest polskim przedsiębiorstwem farmaceutyczno-chemicznym dostarczającym jednocześnie produkty i usługi dla wielu branż rynkowych. Początki firmy sięgają 1951 roku, kiedy to powstała Chemiczna Spółdzielnia Pracy Synteza. Wytwarzała ona wówczas substancje dla przemysłu chemicznego, spożywczego, kosmetycznego, a także substancje aktywne leków dla potrzeb przemysłu farmaceutycznego.
Dziś, po prawie 70 latach, przedsiębiorstwo jako producent farmaceutyczny i kosmetyczny posiada szerokie kompetencje oraz wieloletnie doświadczenie. Zawdzięcza to mocnym korzeniom, historii i tradycji. Odpowiadając na zapotrzebowanie rynku Synteza dostarcza leki, dostępne zarówno na receptę jak i stosowane w lecznictwie zamkniętym, leki dostępne bez recepty, suplementy diety oraz wyroby medyczne. Na rynku kosmetycznym jest producentem i właścicielem takich marek, jak woda kolońska Przemysławka – jedyna produkowana w Polsce woda ze 100-letnią tradycją, lakier do włosów Spray, wody kolońskie Derby i Consul, oraz woda po goleniu Consul.
Synteza Przedsiębiorstwo Farmaceutyczno-Chemiczne jest wszechstronnym partnerem, któremu liczni klienci, kontrahenci i partnerzy biznesowi okazali zaufanie na przestrzeni tych wszystkich lat działalności.